Altın Kafes 2.Bölüm 2. Fragmanı
Altın Kafes 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında yeni başlayacak olan Altın Kafes dizisi yeni bölümüyle 3 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Aytaç Şaşmaz ve Şifa Nur Gül’ün başrollerini paylaştığı Altın Kafes dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALTIN KAFES YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Arc Film tarafından ATV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş otururken, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan tarafından kaleme alınıyor. Sırlarla ve yalanlarla dolu ihtişamlı bir dünyanın gizemlerini gözler önüne serecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Aytaç Şaşmaz ve Şifa Nur Gül’ün yanısıra Ebru Cündübeyoğlu, Hayal Köseoğlu, Hilmi Cem İntepe, Murat Kılıç, Kaan Turgut, Sümeyra Koç, Eda Nur Gülbudak, Buse Orcan, Gurur Çiçekoğlu, Cansu Mumcu, Ali Kayra Kul, Aksel Yılmaz ve Sacide Taşaner yer alıyor.

Ülkenin sayılı zenginlerinden olan Beyoğlu ailesinin veliahtı Onur ile ailenin okulunda öğretmenlik yapan idealist Zeynep’in büyük bedeller ödeyecekleri aşkı ekranlara taşıyan dizi yakında ATV’de.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post