Altın Kafes 4.Bölüm Fragmanı
Altın Kafes 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında yeni başlayacak olan Altın Kafes dizisi yeni bölümüyle 24 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Aytaç Şaşmaz ve Şifa Nur Gül’ün başrollerini paylaştığı Altın Kafes dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

https://twitter.com/i/status/1736496010803683807

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ALTIN KAFES YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep Onur’un evlenme teklifine evet der ve yüzükler takılır. Bu evlilik kararının neden bu kadar aceleye getirildiğini düşünen Zeynep, Onur’la baş başa konuşmak ister. Bir yandan Onur, Zeynep’e olan hislerinin farkına varmıştır. Bu yüzden kafası karmakarışıktır. Onur’daki bu değişimden rahatsız olan Ahu kıskançlıktan çıldırıp intikam planları yapmak üzere harekete geçer. Serhat kazayla Beyoğlu ailesini ilişkilendirmiştir ama asıl katilin kim olduğunu bilmemektedir. Bunun için aileye daha yakın olması şarttır ve mutlaka o eve girmek için bir yol bulmalıdır. Evlilik hazırlıkları bütün hızıyla sürerken sırlar perdesi Beyoğlu ailesini ve etrafındakileri sarmaktadır. Fakat Zeynep bu kirli sırlardan tamamen habersizdir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post