Ateş Kuşları 47.Bölüm Fragmanı
Ateş Kuşları 47.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Ateş Kuşları dizisinin yeni bölümü 15 Mart Cuma akşamı 20.00’de ekrana gelecek.

İlayda Alişan, Hande Soral ve Görkem Sevindik’in başrollerini paylaştığı Ateş Kuşları dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM ÖZET

Sultan’ın sakladığı sırrı ortaya çıkaran, Ateş Kuşları’na Çatal’ın katilinin Sultan olduğunu haykıran Barbar’ı büyük bir yol ayrımı beklemektedir. Sultan’ın akıbeti, ailesi ve mesleği arasında sıkışan Barbar’ın elindedir artık… Ateş Kuşları, verdiği kararı vicdanına sığdıramayan Barbar’ı yolundan döndürebilecek midir? Zıpkın, Çelik’i dolandıran sahte torunun gerçek yüzünü ortaya çıkarayım derken nasıl bir belaya bulaşacaktır? Zorlu ve imtihan dolu zamanlar geçiren Ateş Kuşları’nı geçmişte derinden yaralayan bir tehdit, hayatlarına tekrar girmek üzeredir. Ateş Kuşları bu tehditle ne zaman ve nasıl yüzleşecektir? Ateş Kuşları’nın evinde neler döndüğünü anlamak için hafiyeliğe soyunan Seyfi gerçeklere vakıf olabilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post