Bahar 3.Bölüm Fragmanı
Bahar 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında merakla beklenen Bahar dizisi 27 Şubat Salı günü saat 20.00’de izleyici karşısına çıkacak?

Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Bahar dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BAHAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hastalığı geride bırakıp, yeniden doğan Bahar (Demet Evgar) için artık önünde yeni bir hayat vardır

Hastaneden taburcu olup evine dönen Bahar(Demet Evgar)’ı, Nevra(Hatice Aslan) ve Timur(Mehmet Yılmaz Ak) büyük bir “geçmiş olsun” kutlamasıyla karşılar. Fakat Bahar’ın bu kutlamada yaptığı konuşma ve sonrasındaki değişimi, Timur ve Nevra’yı tedirgin eder. Bahar’ın aklından neler geçtiğini, ne yapmayı planladığını kimse kestiremez. Hayatına dair alacağı büyük kararla tüm dengeleri sarsmaya kararlıdır. Bahar’ın en büyük destekçisi Evren(Buğra Gülsoy) olacaktır.

Aynı zamanda Bahar – Timur – Rengin (Ecem Özkaya) üçgeninde de geçmişin izleri ortaya çıkar. Finalde ise herkes Bahar’ın yeni kararı herkesi sarsacaktır!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post