Bambaşka Biri 13.Bölüm 2. Fragmanı
Bambaşka Biri 13.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında merakla beklenen Bambaşka Biri dizisi 8 Aralık Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Bambaşka Biri dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BAMBAŞKA BİRİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nevin’i kaybetmekle yüzleşen Turan söylediği sözlerden pişmanlık duyar. Ancak Kenan’a yalan söylemeye devam etmek istemez. Annesini hastanede gören Kenan ise ailesine karşı ördüğü duvarları indirir.

Talihsiz bir tesadüf, Leyla’nın Öztürk ailesiyle ilgili yeni bulgulara ulaşmasına sebep olur. Bu yeni keşif Leyla’yı Turan’la sarsıcı bir yüzleşmeye sürükleyecektir.

Leyla’yla arasındaki buzları eriten Tahir, ailesine bir gelecek kurabilmek için geçmişini tamir etmeye karar verir. Şahinde, oğlunun çektiği ızdırabı anlayınca büyük bir sırrı açıklamaya karar verir.

Bir kez daha kendi geçmişini araştıran Kenan, İdris’in peşine düşer. Kenan’dan uzak durmakta zorlanan Leyla da kendi kaynaklarını İdris’i bulmaya odaklar. Ne var ki, ikili İdris’in peşindeyken onu bekleyen büyük tehlikeler vardır.

Müşerref’in kayıp oğluyla ilgili gerçekler İdris’in başını belaya sokar. Çaresizliğin eşiğindeyken yardımına koşan beklenmedik bir tanıdık olacaktır…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post