Sandık Kokusu 2.Bölüm Fragmanı
Sandık Kokusu 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Sandık Kokusu dizisi yeni bölümüyle 6 Aralık Salı akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini paylaştığı Sandık Kokusu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

O3 Medya tarafından Show TV ekranları için hazırlanan ve çok güçlü bir anne kız çatışma hikayesini ekrana getirecek olan dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun otururken, senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınıyor.

Annesine emanet ettiği oğlunun kaybolmasıyla büyük bir travma yaşayan Karsu’nun etkileyici hikayesini anlatacak dizide Özge Özpirinçci Karsu karakterine, Demet Akbağ ise Karsu’nun annesi Filiz karakterine hayat verecek. Dizide ayrıca Necip Memili Karsu’nun eşi Reha karakteriyle ve Metin Akdülger Atilla karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Kuzey’in kaybolması Karsu’nun (Özge Özpirinçci) hayatını mahvederken, Karsu ve Filiz (Demet Akbağ) bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar.

Karsu üçüncü çocuğunu yeni doğurmuş, annesi Filiz ona yardıma gelmiştir. Filiz, kızı biraz rahat etsin diye Karsu’nun oğlu Kuzey’i İstanbul’a götürürken talihsiz bir olay olur ve Kuzey kaybolur. Kuzey’in kaybolması Karsu’nun hayatını mahvederken, Karsu ve Filiz bir daha görüşmemek üzere ayrılırlar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post