Bambaşka Biri 8.Bölüm Fragmanı
Bambaşka Biri 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında merakla beklenen Bambaşka Biri dizisi 30 Ekim Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Bambaşka Biri dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

BAMBAŞKA BİRİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Adliyede yaşanan bir felaketin üzerine Leyla tekrardan gerçeklere bir adım uzaklaşır. Fakat olayın ardından bulunan bir ipucu soruşturmanın yeni hedefini belirler.

Gerçekleri yanlış kişiye açıklayan Nevin, Doğan’ı da oğlu olarak kabul etmeye başlamaktan başka çaresi olmadığını düşünmeye başlar. Eşinin aksine Doğan’ı kabullenemeyen Turan ise İdris’le çarpıcı bir yüzleşme yaşar.

Korkarak yaşamaktan yorulan Ekrem ipleri kendi eline almaya karar verir. Şimdiye kadar hedeflerini avlayan taraf olan Doğan bu sefer avın kendisi olacaktır. Şahinde ve Ekrem’in gerçekleri saklamak uğruna söyledikleri yalanlar ise Tahir’i karanlık bir yola sürükler.

Nuray’ın kıskançlığıyla sebep olduğu kargaşa Tahir’in Yasemin’le ilgili umutlarını açığa çıkarır. Yasemin’in en zor anında desteğine koşan kişiyse Murat olur.

Leyla, Kenan’dan uzak durabilmek için büyük değişikliklere hazırlanırken Kenan ona yakın kalabilmek için hayatının en önemli parçasını feda eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post