Safir 9.Bölüm 2. Fragmanı
Safir 9.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında merakla beklenen Safir dizisi 30 Ekim Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

İlhan Şen ve Özge Yağız’ın başrollerini paylaştığı Safir dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SAFİR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman ameliyata alınırken Feraye de üzüntüden düşük tehlikesi atlatır. Yaman’ın kaza geçirdiğini öğrenen Ömer ise bu şokla Alzheimer atağı geçirir. Okan da deli gibi kendini suçlamaktadır. Yaman ameliyattan çıkıp hayati tehlikeyi atlatınca Ateş, Feraye’ye ‘zaten düğün istemiyordun, dedemin zoruyla oluyordu hepsi, nikah kıyalım bitsin bu iş’ der.

Bu arada kendine gelen Yaman abisine bıraktığı mektubun peşine düşer. Okan’a mektubu odasından almasını söyler. Okan mektubu alabilecek midir? Yoksa tüm gerçeklerin yazılı olduğu mektup başka birinin eline mi geçecektir?

Vural ve Ateş cephesinde gerginlik iyice tırmanır. Vural’ın Ateş’le ilgili planları vardır artık. Gülfem, Vural’ı oğlumdan uzak dur diye uyarırken geçmişe dair aralarındaki sırrı öğreniriz. Cemile, Okan’la tartışıp onu Vural’a gidip her şeyi anlatmakla tehdit eder. Okan da engel olmak için peşine düşer. Ancak Vural’ın kapısına giden Cemile ve Okan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post