Bir Zamanlar Çukurova 121.Bölüm Fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 121.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

ua6o5
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiSaniye ve Gülten hayata gözlerini yumuyorÇukurova iki acı ölümle yasa boğulur. Geçirdikleri talihsiz kaza sonucunda Saniye ve Gülten hayata gözlerini yumar. Tüm Çukurova Saniye ve Gülten\’i son yolculuğuna uğurlarken cenazede gözyaşları sel olur. Eşini ve doğmamış bebeğini kaybeden Çetin büyük bir acıyla sınanırken, hem eşini hem kız kardeşini kaybeden Gaffur ise Üzüm\’le başbaşa kalır.Çolak Ağa\’nın gelişi dengeleri değiştiriyorÇolak\’ın gelişi Çukurova\’da dengeleri değiştirir. Vahap, ağabeyi Abdülkadir\’in yanından ayrılıp Çolak\’ın tarafına geçerken; Hakan ve Fikret, Çolak\’ın huğlara müdahalesine karşı elbirliği yapar. Çolak\’ın mekanını basan Fikret ve Hakan, silah çekip gözdağı vermeye kalkınca Çolak Ağa öfkeden çılgına döner.Fikret için intikam zamanıFekeli\’yi Abdülkadir\’in öldürdüğünü öğrenen Fikret\’in gözü döner. Kendisinden gizledikleri için Lütfiye ve Züleyha\’ya sert çıkarken, Abdülkadir\’e amcasını öldürmenin bedelini ödetmeye kalkar. Silahını alıp Abdülkadir\’in peşine düşen Fikret\’in önünde kimse duramaz.

Related Post