Kirli Sepeti 28.Bölüm 3. Fragmanı
Kirli Sepeti 28.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 28 Nisan Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kasap et derdinde Hayriye can derdindeyken yanında kim var kim yok bakmadan paraları olduğunu söyleyiverir. Paranın kokusunu alan Aydan, Songül’ün başına İlkkan’ı kullanarak iyice bela olur. Hayriye çöpçatanlık peşinde koşarken hiç farkında olmadan masum birinin canının yanmasına vesile olur. Kırık kalpleri toparlamak yine ona kalır. Medine ise abisinden hiç beklenmedik bir darbe alır. Medine’yi iyi bir kocaya emanet etmek isteyen abi, herkesi aynı eve toplar. Songül hangi birinin yardımına yetişeceğini şaşırdığı sırada bir de işinden olur. Ortalık iyice karışmışken İlkkan ve Medine’nin aynı odayı paylaştığı eve Aydan bir yıldırım gibi düşer. Peki aynı çatı altında bu kadar çok sır ve yalan bu sefer kimin ayağına dolanacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post