Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm Fragmanı
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu hafta yayınlanacak mı?

Youtube Oynatıcı

gl7da
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?BKM tarafından Show TV ekranları için hazırlanan gençlik dizisinin yönetmenliğini çektiği başarılı yerli dizilerle adından söz ettiren Altan Dönmez üstlenirken, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait. Liseli gençlerin etkileyici hikayesi yakında Show ekranlarında.Hakkında herkesin yorum yaptığı Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Related Post