Camdaki Kız 75.Bölüm Fragmanı
Camdaki Kız 75.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D 8 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle 20 Nisan Perşembe günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Hayri Türkan’dan boşanmaya kararlı…

Türkan’ın itirafı Nalan’la Hayri’nin arasının daha çok gerilmesine sebep olur. Nalan, Hayri’yi hala sevmesine karşın ondan uzak durmaya çalışır ama Türkan’ın Nalan’ı arayıp yardım istemesi işleri zorlaştıracaktır.

Billur’la Muzo ise Nalan’ın tekrar Hayri’ye dönmemesi için iş birliği yapmaya devam ederler. Sedat, kendisi için yeni bir adım atmayı başarır. Hayri, Türkan’la boşanmaya kararlıdır ancak boşanma kağıtlarıyla eve geldiğinde bir sürprizle karşılaşır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Ставки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло ИнтернеСтавки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло ИнтернеСтавки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло Интернет “букмекерская Контора Betboom официальному Сайт В европы Ставки На Спорт На Реальные деньги В Лучшей Букмекерской Конторе!