Teşkilat 94.Bölüm 2. Fragmanı
Teşkilat 94.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Teşkilat dizisi yeni bölümüyle 4 Şubat Pazar günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Aybüke Pusat ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı Teşkilat dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ömer yeni bir düşman ile burun buruna gelir. Ancak o da bu düşmanın diğerlerinden çok daha farklı ve en önemlisi daha da tehlikeli olduğunu anlar. Ömer ile iletişimi tamamen kesilen Neslihan hem Ömer’i hem de ekibi sağ salim getirmek için elinden geleni yapmaya çalışır. Ömer ne olursa olsun intikamını almadan pes etmez. Bu yolda canından olsa bile düşmana boyun eğmez.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Ставки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло ИнтернеСтавки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло ИнтернеСтавки На Футбол Онлайн, Букмекерские Коэффициенты, Сделать Ставку на Футбольный Матч прошло Интернет “букмекерская Контора Betboom официальному Сайт В европы Ставки На Спорт На Реальные деньги В Лучшей Букмекерской Конторе!