Yalı Çapkını 51.Bölüm 2. Fragmanı
Yalı Çapkını 51.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yalı Çapkını dizisi yeni bölümüyle 22 Aralık Cuma 20.00’de sizlerle olacak.

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Halis’in Pelin’i eve getirmesi ve Ferit’in Pelin ile fotoğraflarının yayınlanması, Seyran’ı daha da çok kırar. Ferit ise iyice çıkışsız kalır. Suna, İfakat’in lafından çıkmazken; Kaya’yı da yönlendirmeye devam eder. Gülgün’ün evi terk etme kararına sinirlenen Orhan, kendisinden beklenmeyecek bir hamle yapar. Nükhet, yaptığı açıklamayla hem Halis hem de Kaya’yı karşısına alır. Ece ve Nihan’ın Seyran’a koşulsuz desteği devam eder. Ferit ise çalışmaya karar verir ve çizimleri beğeni kazanır. Öte yandan Kazım, yeni planını uygulamaya koyar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Мостбет Mostbet Зеркало Рабочее же Актуальное На сегодня, Вход На официального Сайт Мостбет ЗеркалМостбет Mostbet Зеркало Рабочее же Актуальное На сегодня, Вход На официального Сайт Мостбет ЗеркалМостбет Mostbet Зеркало Рабочее же Актуальное На сегодня, Вход На официального Сайт Мостбет Зеркало Мостбет Рабочее Зеркало официальным Сайта На следующий Бк Mostbet конкретная Ссылка Фрибеты также Регистрации Content Платежные