Gönül Dağı 101.Bölüm Önizleme
Gönül Dağı 101.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisi yeni bölümüyle 10 Haziran Cumartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini paylaştığı Gönül Dağı Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI BÖLÜM ÖZETİ

Amcaoğulları Elif’in hastalığını öğrenir. Kaya Ailesi Kenan ve Elif’e destek verir. Elif’in iyileşebilmesi için böbrek nakline ihtiyacı vardır. Bütün kasabalı uygun donör bulunabilmesi için seferber olur. Elif’e uygun donör bulunacak mıdır? Selma kendisiyle ilgili Taner’e yalan söyleyen Barış’a tepki gösterir. Selma yalanı düzeltebilmek için ne yapacaktır? Ciritçi, Barış’ı yolculuğa çıkarır. Yolculuğun etkisi Barış’ta nasıl olacaktır? Dişçi Musa ve Azize evlenmeye karar vermiştir. Azize’nin çocukları ortaya çıkar. Evliliğe tepkileri ne olacaktır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post