Gönül Dağı 128.Bölüm 2. Fragmanı
Gönül Dağı 128.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisi yeni bölümüyle 24 Şubat Cumartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrollerini paylaştığı Gönül Dağı Işığı dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI BÖLÜM ÖZETİ

Amcaoğulları kasabalının güvenini tekrar kazanmıştır. İşlerine devam ederken ağıla roket çalışmasıyla ilgili bir profesör ve ekibi gelir. Amcaoğulları yardım isteği karşısında ne yapacaktır? Selma, roketle ilgili işin içinden çıkamayan Taner’i sürpriz yaparak bir yere götürür. İkili kimi ziyarete gidecektir? Ramazan, Dişçi Musa’nın evini temizlerken bir kitap bulur. Kitap ne hakkındadır? Erkan liseden arkadaşı İrem’le görüşmeye başlar. Erkan, İrem’le görüştüğünde ne yapacaktır? Mevsim, Seyfettin’in aşk ilanına nasıl bir cevap verecektir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post