Hayat Bugün 5.Bölüm Önizleme
Hayat Bugün 5.Bölüm Önizleme süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hayat Bugün dizisinin yeni bölümü 17 Kasım 2022 Perşembe günü saat 20.00’de başlayacak.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Hazar Ergüçlü gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hayat Bugün bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HAYAT BUGÜN YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Barış hastaneyi yılın en önemli gecesine hazırlarken bir yandan da Gizem’e kanser gerçeğini nasıl söyleyeceğini düşünür.

Hisarönü Hastanesi’nin bağış balosuna hoş geldiniz!

Dekan muhteşem bir dönüş yapar ve hastaneye borçlu eski hastaları icraya vereceğini açıklar. Ama Barış’ın çok daha iyi bir fikri vardır takas usulü ile borçları kapamak! Ali Haydar gizemli semptomları olan baba-oğlu tedavi etmeye çalışır ama tüm semptomlar tedavisi bile bilinmeyen, antik bir hastalığı işaret etmektedir! Öte yandan kavgalı olan Derin ve Aras ilişkilerini bir adım ileriye taşımak için bir fırsat elde ederler ama ceza infazda oluşan bir durum Aras’ı tehlikenin tam ortasına iter…

Bağış gecesi hastanede hayatların tehlikeye girdiği ve aile bağlarının test edildiği bir geceye dönüşürken herkesi kurtarmak için çabalayan Barış da çok büyük bir yüzleşme yaşayacak, bu geceden sonra hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post