Hayatımın Neşesi 5.Bölüm Fragmanı
Hayatımın Neşesi 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Hayatımın Neşesi dizisi yeni bölümüyle 4 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin’in başrollerini paylaştığı Hayatımın Neşesi dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

HAYATIMIN NEŞESİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Neşe’nin okul ve ev arasındaki koşuşturması, aile içinde yeni gelişmelere sebep oluyor. Neşe bir yandan hem evinin hem de okulunun sorumluluğunu üstlenirken, bir yandan da Mustafa’nın Neşe için hazırladığı sürprizleri göreceğiz. Bu sürprizler, hem izleyiciye eğlenceli anlar yaşatıyor, hem de Neşe ve Mustafa’nın ilişkisine yeni bir boyut kazandırıyor. Öte yandan, Serdar’ın Aylin’e evlilik teklifi sonrası yaşanacaklar merakını daha da artıracak. Serdar’ın yeni bir cafe bakmaya başlaması ve bu sürecin getireceği eğlenceli anlar, bölümün önemli bir parçası olacak. Fakat sadece gençler değil, büyükler de hareketli bir sürece girecek. Rüçhan Sayar, torunu Emre sayesinde geçmişin popüler günlerine bir kez daha mı dönüyor? Neşe’nin başı, eski arkadaşı Sevda ile belaya girerken Sevda’nın Neşe’yi Mustafa’ya karşı tehdit etmesi, işleri daha da karıştıracak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post