Kardeşlerim 113.Bölüm 2. Fragmanı
Kardeşlerim 113.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kardeşlerim dizisi 20 Ocak Cumartesi saat 20.00’de sizlerle.

Celil Nalçakan ve Ahu Yağtu’nun başrollerini paylaştığı Kardeşlerim dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Eren ailesi, bir sevdiğini daha kaybetmenin derin üzüntüsünü içindeyken, bir yandan da işsizlik ve geçim derdi sorunlarıyla boğuşmaya devam ederler. Evde ve hayatında Akif’in yokluğunu hisseden Nebahat, Akif’le ilgili aldığı kararları yeniden gözden geçirmeye başlar. Annesinin zamansız ölümünden sonra ne yapacağını bilemeyen Oğulcan’ın toparlanmasına, Tolga yardımcı olur. Berk’in Gökhan’a yaptığı kayıtsız şartsız yardımlar, gün geçtikçe daha da artarken, Sado’nun karısı Gülten’in, Şevval’le birtakım işler çevirdiğinden şüphelenen Suzan, gerçekleri gün yüzüne çıkartmak için harekete geçer ancak, hiç beklemediği bir durumun içine çekilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post