Kendi Düşen Ağlamaz 20.Bölüm Fragmanı
Kendi Düşen Ağlamaz 20.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında merakla beklenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 16 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Genç çiftin kapısı hiç beklemedikleri anda polis tarafından çalınır. Alize ve Serkan, tarihi eser kaçırmaktan gözaltına alınıp, geceyi nezarethanede geçirirler. Ancak bu olay sonrasında Nurettin, kızı Alize’nin hayat standartları konusunda endişelenmeye başlar. Nurettin genç çiftle konuşup onlara maddi destek vermeyi teklif eder. Ancak Serkan bunu kabul etmez. Serkan, Nurettin’e, Alize ile yeni bir hayata başladığını ve bu hayatın sorumluluğu neyse almaya kararlı olduğunu söyler. Hatta Serkan, Nurettin sayesinde girdiği oteldeki müdürlük işinden de istifa eder. Artık Alize’yle kendi yağlarında kavrulacaklardır. Bu karar, ağzında altın kaşıkla doğmuş, para harcamayı bilmeyen Alize için tam bir ev ekonomisi sınavına dönüşür. Hayatlarında ilk kez bir evi idare etmeye çalışan genç çift, zorlansalar da birbirlerine verdikleri destekle sıkıntılarının üstesinden gelmeye çalışırlar. Ta ki Alize üşütüp hasta olana dek! Alize’nin hastalanması Nurettin için bardağı taşıran son damla olur. Hasta kızını kaptığı gibi o evden çıkarırken; Serkan’a da bir baba olarak son sözünü söyler. Alize artık Serkan’ın şartları altında yaşamayacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post