Kendi Düşen Ağlamaz 25.Bölüm 2. Fragmanı
Kendi Düşen Ağlamaz 25.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında merakla beklenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 21 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Alize ve Serkan’ın evliliklerinde altıncı ay dolmuştur. Serkan, Alize’yle baş başa kalabilmek için bir balayı planı yapar. Alize’nin ise o balayına gitmemek ve Serkan’la baş başa kalmamak için kendince güçlü nedenleri vardır. Bu nedenleri ise sadece Sinem’le paylaşır. Alize’yle eskisi gibi dert ortağı olmaya başlayan Sinem ise ona kendince bir tavsiye verir ancak Alize yine de ikna olmaz ve kendi planını devreye sokar. Serkan’ı Sapanca’da büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak diğer tarafta Alize-Serkan çifti için bambaşka planlar yapan biri daha vardır. Mesut, ikilimizin evliliğini bozmak için Yeliz’i devreye sokmuştur ve ondan, bu evliliği bozabilmek için büyük bir adım atmasını ister. Yeliz hiç beklenmedik bir hamle yaparak çiftimizin hayatının tam ortasına dalar. Ancak onun oyunlarının farkında olan bambaşka biri daha vardır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post