Ne Gemiler Yaktım 4.Bölüm Fragmanı
Ne Gemiler Yaktım 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında merakla beklenen Ne Gemiler Yaktım dizisi ilk bölümüyle 25 Aralık Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Deniz Baysal, Devrim Özkan ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı Ne Gemiler Yaktım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

NE GEMİLER YAKTIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yasemin’in Fidan’ı Rutkay’a vermesiyle hayal kırıklığı ve çaresizlik içerisinde kalan Fidan konağa geri dönerken Yasemin vicdanıyla baş başa kalmıştır.

Rutkay’ın Fidan’a karşı olan değişimi herkesi şaşırtır. Yasemin Rutkay’ın tehdidi karşında ve bulunduğu zor durum nedeniyle kaçacak yeri kalmayınca Rutkay’ın tehlikeli teklifini kabul etmek zorunda kalır. Toprak kaçakçılıkta ulaştığı ismin peşine düşünce Yasemin ile yolları bir kez daha hiç beklemediği bir yerde kesişir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post