Kızılcık Şerbeti 49.Bölüm 2. Fragmanı
Kızılcık Şerbeti 49.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümüyle 2 Şubat Cuma 20.00’de sizlerle olacak.

Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mustafa’nın karısına olan şüpheleri gittikçe büyümektedir.

Abdullah’ın kalbi yaşadıklarını kaldıramamış ve büyük bir kalp krizi geçirmiştir. Ömer’in onu merak ederek yanına gelmesiyle hayata tutunacak ancak bir süre hastanede kalması gerekecektir. Bu kötü olay tüm ailenin yeniden bir araya gelmesine neden olur.

Abdullah’ın rahatsızlandığını öğrenen Alev, ilk uçakla şehre dönse de Abdullah’a ulaşması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer, Görkem’i daha yakından tanıma girişimlerini sürdürmektedir.

Umut, kendini bol para kazanmanın keyfine iyice kaptırmış, gitgide iyice riskli işlere bulaşmaya başlamıştır.

Ertuğrul’un dernekte verdiği davet birçok kişinin gerçek duygularını ortaya çıkaracaktır. Mustafa’nın karısına olan şüpheleri gittikçe büyümektedir. Bu nedenle ona kötü davranmaya başlamış, bu durum tüm ailenin dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu konuda yapacağı hareket Nilay tarafından çok daha büyük bir hamleyle karşılık görürken herkes hayatının şokunu yaşar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post