Korkma Ben Yanındayım 4.Bölüm Fragmanı
Korkma Ben Yanındayım 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Now TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümüyle 30 Mart Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KORKMA BEN YANINDAYIM BÖLÜM ÖZETİ

Seher, yanıtlarının yalnızca İnci’de olduğu sorular ile kalakalmıştır. Bir yandan kimseye bir şey belli etmemek için günlük yaşamını sürdürmeye çalışırken diğer yandan kızının başına açtığı dertleri temizlemek için uğraşır. Okulda hızla yayılan haber ile yönetimi iyice sıkılaştıran Turgut, oğlu Mert ile sınanır. Mert yaptıklarının sonucu olarak babasının hiç görmek istemeyeceği bir yüzü ile tanışır. Selo, ailesinden en ufak bir sırrı bile saklayamazken asıl sırrın kendisinden saklandığını farkına varabilecek midir? Seher, İnci’nin sağlığı için endişelenince aldığı risk ile başlarına daha büyük bir bela açar ve bu yükü daha fazla tek başlarına taşıyamayacağını anlar. İnci’den aldığı yanıtlarla sorumluluğu taşıması gerektiğini düşündüğü bir başkasının kapısını çalar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post