Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm 3. Fragmanı
Korkma Ben Yanındayım 2.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Now TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümüyle 16 Mart Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun başrollerini paylaştığı Korkma Ben Yanındayım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KORKMA BEN YANINDAYIM BÖLÜM ÖZETİ

Medyapım tarafından NOW ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Merve Çolak otururken, senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınmaktadır.

Lise yıllarında annelikle başlayan bir hikaye! Dizi, İnci ve Aylin’in duygusal serüvenini ekrana getirecek.

Dizinin oyuncuları arasında Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Murat Aygen, Eren Ören, Durukan Çelikkaya, Serhat Özcan, İpek Türktan, Erdem Kaynarca, Fahriye Kesimal yer almaktadır.

Ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. Üniversite sınavına hazırlanan ve hayallerine koşan iki gencin hayatı sonsuza kadar değişir. Evlatlarının hayatındaki değişim aileleri de derinden etkileyecektir. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. Turgut (Murat Aygen), Ulusözler Koleji’nin sahibi ve müdürüdür. Baskı ve korkuyla sindirdiği Aylin’le (Didem Balçın) evlilikleri proje gibidir. Aylin her ne kadar bu projenin bir parçası olarak kalsa da evlatları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgar merak konusudur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post