Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1.Bölüm 2. Fragmanı
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 1.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin ilk bölümü yakında ekrana gelecek.

Başrollerinde Uğur Güneş ve Dilin Döğer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Akli Film ve Ansari Shah tarafından TRT ekranları için hazırlanan Türk-Pakistan ortak yapımı dizinin yönetmen koltuğunda Sedat İnci oturuyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kalan son 2 bölümü de ekrana geldikten sonra devamı olarak izleyeceğimiz Selahaddin Eyyubi dizisinde Uğur Güneş ve Dilin Döğer’in yanısıra Doğan Bayraktar, Mehmet Ali Nuroğlu, Ekin Türkmen, Zeynep Kumral, Murat Han, Kaan Çakır ve Hakan Vanlı gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor. Asırlar önce, mukaddes şehir Kudüs’ü işgalden kurtaran Selahaddin Eyyubi’nin hikâyesi yakında TRT ekranlarında olacak…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post