Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Fragmanı
Mükemmel Eşleşme 11.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Mükemmel Eşleşme dizisinin yeni bölümü 28 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Mükemmel Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

Fragman

cwpbl
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm ÖzetiDizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?Kerem ve Pınar’ın düğün hazırlıkları hız kazanmıştır. Kerem ve Pınar hayallerindeki evi kiralamaya çalışırken, Meral, Firuze ve Fadime çeyiz alışverişi hazırlığı yapmaktadır. Meral, alışverişte Sevinç’in gelmesini istemediği mesajını, yanlışlıkla Sevinç’in olduğu mesaj grubuna gönderince ortalık karışır. Ahmet’in ısrarları sayesinde kripto dünyasına yatırım yapan Cevat çok büyük kar etmiştir. Hayal edemeyecekleri bir para kazanmışlardır. Fakat Ahmet ve Cevat bu durumu herkesten saklarlar. Zengin olduklarını kendilerinden başka kimse bilmemektedir. Tam bu sırada Cevat’ın telefonu hacklenir, dolandırıcı Cevat’ın yakın çevresinden telefonu aracılığıyla borç para ister. Cevat’ın bir yandan paraları savururken, diğer taraftan borç istemesi, mahallelinin ve Necati’nin dikkatini çeker. Kerem ve Pınar’ın kiralayacakları ev ailelerinden çok uzaktadır. Bu durumu öğrenen Necati, Kerem ve Pınar’ın bu evi tutmaması için türlü planlar yapar. Necati’nin önderliğinde bütün ailenin, ev sahibini kaçırmaya çalışması birbirinden komik anlara sahne olur.

Related Post