Ne Gemiler Yaktım 5.Bölüm Fragmanı
Ne Gemiler Yaktım 5.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında merakla beklenen Ne Gemiler Yaktım dizisi ilk bölümüyle 8 Ocak Pazartesi akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Deniz Baysal, Devrim Özkan ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı Ne Gemiler Yaktım dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

NE GEMİLER YAKTIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Toprak (Erkan Kolçak Köstendil), havalimanından yaşanılanlardan sonra Yasemin’i (Deniz Baysal Yurtçu) yakın takibe alır.

Neriman’ın konak içindeki oyunu Fidan (Devrim Özkan) için kâbusu tekrar başlatır. Ancak bu oyun Neriman’ın Rutkay (Berk Hakman) ile olan ilişkisini de etkileyecektir. Tevfik’lerin apartmanına yeni taşınan genç kadın ve çocuğu merak uyandırırken; yalnızlıktan ve çaresizlikten bunalan Yasemin, Rutkay’ın bir isteğini daha yerine getirmek zorunda kalır. Zeynep’in doğum günü için parti veren Rutkay’ın planları hiç beklenmedik bir yerden sekteye uğrar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post