Şahane Hayatım 17.Bölüm 2. Fragmanı
Şahane Hayatım 17.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 28 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çocuklarıyla yeni bir hayata hazırlanan Şebnem için işler beklenmedik bir şekilde gelişir. Onur’un Niyazi cinayetini öğrenmesi Şebnem’de şok etkisi yaratır. İçine düştüğü bu girdaptan kurtulmanın yollarını arayan Şebnem’in en büyük destekçisi ise yine Mesut olacaktır. Ahmet ise Melisa’dan istediğini almıştır. Ahmet’in Gümüşçü Holding’de işe başlaması herkes için işleri daha karmaşık bir hâle getirir. Gümüşçüler kendi iç savaşını verirken Şebnem ise intikam almak için plan yapmaya başlamıştır bile. Şebnem planı herkes için yeni bir hayatın kapılarını açabilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post