Şahane Hayatım 26.Bölüm 2. Fragmanı
Şahane Hayatım 26.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Now TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 8 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Onur’la görüntüleri ifşa olan Didem, Şebnem ve Melisa’ya karşı harekete geçer. Ve ikisini hedef alan bir video paylaşır. Video sosyal medyada büyük yankı uyandırır. Videoyu hazmedemeyen Şebnem, Didem’i en yumuşak karnından vurmaya karar verir. Mange’yi Didem’in elinden alır. Onur ise Didem’le görüntülerini çeken Ahmet’i tuzağa düşürür. Köşeye sıkışan Ahmet, Mesut’tan yardım ister. Mange’yi kaybeden Didem intikam duygusuyla iyice bilenir ve Şebnem’in evini alması için Onur’a baskı kurar. Evde Şebnem’in yaşamasını zaten istemeyen Onur evi tahliye etmesi için Şebnem’e ihtar gönderir. Çaresiz kalan Şebnem’e yine en büyük çareyi Mesut bulur. Şebnem ve Melisa, Didem’e karşı beraber savaşırken artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post