Şahane Hayatım 18.Bölüm 3. Fragmanı
Şahane Hayatım 18.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 6 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Onur’un yolsuzluk iddiasıyla gözaltına alınması kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, Şebnem, Gümüşçü ailesinde yeni bir savaşın fitilini ateşler. Gümüşçü Holding’de yönetim krizi ortaya çıkmıştır. Aysel’in kritik kararı sonrası Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir mücadele başlar. Tüm bu yaşananlardan kurtulmanın yollarını arayan Onur, Şebnem’e bir teklifle gelir. Şebnem’in Onur’la yaptığı anlaşma, onu hedefine bir adım daha yaklaştırırken Mesut’la olan ilişkisini çıkmaza sokacaktır. Nilgün’ün ise Mesut için başka bir planı vardır. Geçmişten gelen misafir, Şebnem’in hayatındaki dengeleri değiştirebilecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post