Şahane Hayatım 7.Bölüm Fragmanı
Şahane Hayatım 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen Şahane Hayatım dizisi 13 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile sizlerle buluşacak.

Hilal Altınbilek ve Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı Şahane Hayatım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ŞAHANE HAYATIM YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Melisa yapacağını yaptı: Şebnem’le Onur’un davetine kolunda Mesut’la gitti! Karşılarında bu beklenmedik çifti gören Şebnem ve Onur neye uğradığını şaşırdı ama gece devam etmek zorunda… Kimse gerçek duygularını açık edemez! Şık yemek masasının etrafında herkes kendi oyununu oynayacak, dörtlünün arasında işler her zamankinden daha çok karışacak!

Bu çok aksiyonlu akşam yemeğinde Mesut’la nişanlanacakları bombasını ortaya atan Melisa, Şebnem’in eline düşüyor. Şebnem ise bu fırsatı kaçırmayıp Melisa’yı kendi oyun arenasına çekiyor! Rakibine nefes bile aldırmayan Şebnem hem İstanbul’a hem Melisa’ya hem de Aysel’e gerçek kraliçenin kim olduğunu gösteriyor! Melisa ise boş durmayacak, Şebnem’e karşılık vermek için harekete geçecek!

Şebnem’in şahane hayatında fırtınalar koparken, Didem’de de sular durulmuyor. Didem’in gözünde mekanına gelen gizemli yabancı olan Selo, gittikçe dikkatini çekmeye başlıyor. Selo’nun ona karşı flörtöz tavırlarına karşı koymakta zorlanan Didem, onunla yeni bir ilişkiye yelken açıp Şebnem’in başını çok büyük bir derde mi sokacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post