Sakla Beni 21.Bölüm 2. Fragmanı
Sakla Beni 21.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında merakla beklenen Sakla Beni dizisinin yeni bölümü 21 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de sizlerle buluşacak.

Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel’in başrollerini paylaştığı Sakla Beni dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Mete ve İncila, etrafındakileri kendilerine düşman etme pahasına, gelecekteki güzel günler için mücadele etmeye karar verirler. Tansu’nun yaşadıklarını öğrenen Kont Ziya, kızına ateş püskürür ve ona kendi yöntemleriyle bir ceza verir. İzzet’in onu Tansu ile aldattığını öğrenen Filiz, derhal boşanmaya karar verirken bir yandan da uğradığı ihaneti kızından saklamak ister. Yaşanan onca acılara rağmen Mete, babasını uğurlamak için onunla yüz yüze gelir.

Sapanca’ya doğru yola çıkan Naz, beklemediği bir talihsizlik yaşayınca yolu bir kez daha Kadir ile kesişir. Gelecek güzel günler için heyecan duyan ve hayaller kuran Mete ve İncila, birlikte sakin bir gün geçirmek isterler ama planda olmayan bir gelişme yaşanır. İhtiyacı olan ilgi ve desteği Kadir’de bulan Naz, ona karşı olan duygularının yön değiştirdiğini fark ederken, bu yakınlıktan rahatsızlık duyan Mete ve İncila duruma tepki gösterir. Naz ise kimsenin duymaya hazır olmadığı bir gerçeği dile getirir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post