Sandık Kokusu 9.Bölüm 3. Fragmanı
Sandık Kokusu 9.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Sandık Kokusu dizisi yeni bölümüyle 7 Şubat Çarşamba akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini paylaştığı Sandık Kokusu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Filiz’in açık bıraktığı kapıdan içeri Irmak girer. Karsu kovmaya yeltense de Filiz izin vermez.

Karsu ve Reha boşanır. Peki boşanmayı öğrenen Tılsım, Deniz ve Selin bu duruma ne tepki vereceklerdir?

Adnan, Irmak’ı görmek için sitenin yakınına geldiğinde beklenmedik bir şekilde kiminle karşılaşacaktır?

Deniz okuldaki portfolyo etkinliğine Reha yerine Ozan’ı ister. Tılsım’ın bunu babasına yetiştirmesi nelere mal olacaktır?

Lale, Atilla’yı arayıp işi neden iptal ettiğini sorar. Bir sorun olmadığını öğrenince yemek teklifi yapar. Lale ve Atilla cephesinde neler yaşanacaktır?

Akşam tüm site konser etkinliğine gider. O sırada Atilla operasyondadır. Ozan davet için gelirken Reha’nın tuttuğu adamlar tarafından darp edilir. Arabayla geçerken bunu gören Atilla, Ozan’ı tanıyıp arabayı durdurur. Ona yardım etmeye çalışır. Ancak farklı bir kimlikle Atilla’yı gören Ozan korkup kaçmaya çalışır ve bir el silah patlar. Acaba neler olacaktır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post