Senden Önce 1.Bölüm Fragmanı
Senden Önce 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Senden Önce dizisi yeni bölümüyle yakında ekrana gelecek.

Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın başrollerini paylaştığı Senden Önce dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

SENDEN ÖNCE UZAK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

D Media tarafından Kanal D ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan otururken, senaryosunu Başak Anigün kaleme alıyor. Kış sezonunda ekrana gelecek Senden Önce dizisinin başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya paylaşıyor! Dizide Alp Navruz “Hakan” karakterine, Sinem Ünsal “Merve” karakterine, Nilperi Şahinkaya ise “Sahra” karakterine hayat verecek.

Başarılı bir iş insanı olan Hakan’ın 6 aylık eşi İrem’le problemli evliliğiyle açılacak olan dizi geçmişlerinden derin bağları olan iki kadının travmasını gözler önüne serecek.

Dizinin oyuncuları arasında Ali Gözüşirin, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayoğlu, Uğur Biçer, Altan Erkekli ve Uğur Uzunel de yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post