Yıldızlar Bana Uzak 2.Bölüm Fragmanı
Yıldızlar Bana Uzak 2.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yıldızlar Bana Uzak dizisi yeni bölümüyle 7 Ocak Pazar akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Burcu Kıratlı ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı Yıldızlar Bana Uzak dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YILDIZLAR BANA UZAK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Güçlü bir intikamı konu alan ve O3 Medya ile Ortaks Yapım tarafından ATV ekranları için hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Bahadır İnce otururken, senaryosunu Ercan Uğur kaleme alıyor.

Başrollerini Furkan Andıç ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Usta oyuncular Gürkan Uygun ve Murat Daltaban’ın da yer aldığı dizide, Rami Narin, Elifcan Ongurlar, Evrim Doğan, İnanç Konukçu, Goncagül Sunar, Yaprak Medine, Baran Can Eraslan, Ela Yörüklü, Önder Selen, Deniz Atam ve çocuk oyuncu Mustafa Enis Bilir rol alıyor.

Yıllardır birbirlerine deli gibi aşık olan Aslı ve Kadir artık hayallerine kavuşmak üzeredir. Kadir’in Aslı’ya evlenme teklifinden sonra ikili çok mutludur. Ama bu evlilik diğerleri için kara bir haberdir. Özellikle de Han Varnalı için… Han’ın bu evliliği önlemek için kirli bir planı vardır. Kadir, işlemediği bir suçtan üstelik sevdiği kadının babasının katili olarak hapse düşer. Aslı bir tarafta harap haldeyken Kadir ile Varnalılar artık karşı karşıyadır. Kadir’in aklında sadece intikam almak vardır. Yahya ise Kadir’in hapishanede yol göstericisi olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post