Üç Kız Kardeş 51.Bölüm 2. Önizleme
Üç Kız Kardeş 51.Bölüm 2. Önizleme hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümüyle 30 Mayıs Salı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ÜÇ KIZ KARDEŞ BÖLÜM ÖZETİ

Somer ve Rüçhan, Türkan’ın doğum günü vesilesiyle ona bir sürpriz hazırlamak isterken; esas sürpriz Türkan ve Kartal’dan onlara gelir. Nesrin, Derya’nın evlendiğini öğrenince bunun hesabını sormak için Derya’yı eve çağırır. Ancak bu sert tartışmanın sonucu hiç beklenmedik bir gelişmeye yol açar ve Dönüş, kendisinden yıllardır saklanan sırrı öğrenir. Bu gerçekle yüzleşmeye o an hazır olmayan Dönüş, kayıplara karışır.

Derya ise, ailesine karşı gemileri yakmışken, Sevilay’ın gölgesinden bir türlü kurtulamaz. Türkan ve Kartal’ın iş yemeği sebebiyle buluşmaları, Somer’in cephesinde kıskançlığa sebep olur. Ancak Somer’in fevri hareketlerinin sonuçları bu sefer sadece kendisine değil, ailesine de yansır. Türkan, Dönüş’ün kaybolduğunu öğrenince korkuyla kardeşini aramaya başlar. Buna şahit olan Kartal da ona yardım elini uzatmaktan çekinmez. Türkan ise Kartal’a soracağı soruyla, yepyeni bir yolculuğa çıkmak üzeredir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post