Üç Kız Kardeş 62.Bölüm Fragmanı
Üç Kız Kardeş 62.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümüyle 14 Kasım Salı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

ÜÇ KIZ KARDEŞ BÖLÜM ÖZETİ

Adaletin peşinde olan Kartal, Türkan’ı esaretine mahkum etmeye devam mı edecek? Korman Ailesi Somer’in özgürlüğüne kavuşması ve Defne’nin velayetini almasıyla birlikte hayatlarını yola sokmaya çalışsalar da Korman Zeytincilik olarak güçlerini kaybetmeye başlarlar.,

Türkan ise; kızının velayetiyle sarsılmış ve bu davanın peşine düşerken öfkesine yenilerek her şeyini kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Türkan kızının mı? aşkının mı? yoksa özgürlüğünün mü peşine düşecektir?

Mustafa cephesinde; iflasını duyurmasının ardından hayatının fırsatı niteliğinde bir teklif alır. Bu esnada Derya için işler pek de yolunda gitmeyebilir. Dönüş hastalığıyla mücadele verirken, kendini yine bir hayal kırıklığı içerisinde bulur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post