Üç Kız Kardeş 76.Bölüm 2. Fragmanı
Üç Kız Kardeş 76.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Kanal D ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümüyle 2 Mart Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

ÜÇ KIZ KARDEŞ BÖLÜM ÖZETİ

Rüçhan oğlunu bulmuşken tekrar kaybetmekle karşı karşıya kalır. Öldüğünü sandığı oğlunu yaşatmaya çalışır, diğer taraftan Rüçhan başından geçenleri Somer’e günah çıkarırcasına anlatsa da Somer bu durumu kabullenebilecek midir? Derya’nın ise, Kartal için olan endişesi Somer’i ve Türkan’ı iyice işkillendirmeye başlar.

Adnan yaşananlardan sonra sırra kadem basmış gibi görünse de Müjgan’ın yanına gidip tehdit altında saklanmayı planlıyorken Müjgan’ı zor durumda bırakacaktır. Ardından tekrar Kartal’ın kapısını çaldığında Rüçhan’la karşı karşıya kalan Adnan Rüçhan’ı evlatlarıyla sınamaya devam edecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post