Vermem Seni Ellere 7.Bölüm Fragmanı
Vermem Seni Ellere 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. ATV ekranlarında yayınlanan Vermem Seni Ellere dizisi 23 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Emre Bey ve Buse Meral’in başrollerini paylaştığı Vermem Seni Ellere dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

VERMEM SENİ ELLERE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Zeliş, her şeyden habersiz, Mehmet’le Hande’nin kurduğu evde, her şeyi öğrenmek üzeredir. Hande’de Zeliş’in varlığından habersiz onca hayalle dayayıp döşediği eviyle vedalaşmaktadır. Zeliş’in, her şeyi öğrenecek olması en başta onun planlarını suya düşüreceğinden Zeliş’i oradan göndermek için elinden geleni yapar. Zeliş, yine Mehmet’in geçmişine teğet geçmiş, gerçekleri öğrenememiştir. Ama bu, öğrenmeyeceği anlamına mı gelmektedir? Mehmet, bu sırrı daha ne kadar saklayacaktır? Zeliş’in Hande ile olan arkadaşlığı Mehmet’i fazlasıyla rahatsız etmeye başlamış, Hande ve Zeliş’in birlikte organize ettiği yöresel ürün pazarına gitmeyi reddetmiştir. Ama Mehmet o etkinliğe baş düşmanlarından birinin daha gittiğini öğrendiğinde kayıtsız kalabilecek midir? Mehmet, Zeliş’e çok sinirlidir. Zeliş yine kendi bildiğini okumuş hem Soner’in hem de Hande’nin ekmeğine yağ sürmüştür. Ama öyle bir şey olur ki Mehmet ve Zeliş; aralarındaki bağın kolay kolay kopmayacağını anlar. İlk defa birbirlerine karşı çok açık ve itirafa çok yakın oldukları anda Zeliş; Mehmet’le arasındaki o büyük engelle karşılaşır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post