Yabani 21.Bölüm Fragmanı
Yabani 21.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 23 Ocak Aralık akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman Ali dedesinin ölümünden Serhan’ın sorumlu olduğuna emin adımlarla kanıt peşindedir. Şoförden öğrendikleri, Serhan’ın suç ortağının Şebnem olduğunu gösterir. Peki ama Yaman Ali, bu yola beraber çıktığı Rüya’nın annesinden şüphelenerek, ilişkilerini bir çıkmaza sürüklenmesini göze alabilecek midir?

Yaman Ali’nin mahalle arkadaşlarıyla birlikte annesini Soysalanlar hanesinden almasının ardından bir sır perdesi daha aralanır. Neslihan evliliği boyunca kendini suçladığı her hatanın asıl mesulünün Serhan olduğunu öğrenmiştir. Alaz ve Çağla dahil tüm çocukları Neslihan’a kol kanat gerer, Serhan artık yalnız bırakılmıştır ve günahlarının bedelini ödemek zorundadır. Neslihan bu zor vakitte Güven’e sığınmak ister. Fakat eski aşıklar geçmişe dair defterleri açtıkları sırada karşılarına çıkan bir isim, hayatın gerçeklerini tokat gibi yüzlerine çarpacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post