Yabani 27.Bölüm Fragmanı
Yabani 27.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 19 Mart Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman’ın tek bir amacı vardır artık. Zafer ile yüzleşip intikamını almak! Her ne pahasına olursa olsun. Ama hedefine yaklaşırken, karşısına en beklemediği kişi çıkar. Bu yolun göründüğünden de çetrefilli olacağını Yaman’a gösterecek biri.

Zafer’in kirli suç ağına Soysalan Hastanesi’ni alet etme planı, tamamen Serhan’ın tutumuna bağlıdır. Serhan direnmeye kalkarsa ailesinin, Neslihan’ın tehlikeyle burun buruna geleceğini görmektedir. Öte yandan, Şebnem’in onun bebeğine hamile olduğunun ortaya çıkmaması da her şeyden önemlidir. Fakat karnındaki bebek sayesinde Rüya’yla ilişkileri yumuşayan Şebnem, Serhan’ın dayatmalarına teslim olmamaya kararlıdır.

Özge, başhekimlik pozisyonunu Neslihan ve Güven’i birbirinden uzak tutmak için kullanmaya başlamıştır. Neslihan ise Yaman ve Alaz’ın gizli saklı işler çevirdiğini fark etmekte, oğullarının nasıl bir belaya doğru ilerlediğinden endişe etmektedir. O belanın kendisine de yaklaştığını bilmeden…

Asi ve Cesur, Zafer ile karşılaştıktan sonra unutmaya çalıştıkları geçmişleriyle yeniden yüz yüze gelirler. Cesur için yaşananlar altından kalkması daha güç bir travmadır. Kardeşleri çocukluklarındaki gibi onu sarıp sarmalar. Alaz, Asi’ye sahip çıkar. Yaman, Rüya’yı kendinden uzak tutarak korumaya çalışır. Yaman ve Alaz ilk kez kardeş olarak omuz omuzadır. Fakat Yaman’ı girdiği intikam yolunda ölüme yürümekten döndürmek artık mümkün olacak mıdır?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post