Yabani 8.Bölüm Fragmanı
Yabani 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yabani ilk bölümü ile 31 Ekim Salı akşamı 20.00’de sizlerle buluşacak.

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın başrollerini paylaştığı Yabani dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

YABANİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yaman’ın dayısı Caner Soysalan tarafından kaçırıldığına ikna olan Soysalanlar tekrar ayağa kalkmaya çalışmaktadır.

Neslihan artık çocuklarından tekrar kardeş olmalarını ister. Alaz ve Çağla Neslihan’ı geçmişte yapamadığı annelikle suçlayıp yaralarını açtığı gün Yaman bu ailedeki tek kayıp çocuğun kendisi olmadığını anlar. Ali’nin kardeşlerine abilik etmek için annesine söz verir. Çağla’yı Rüzgar’dan kurtarmak için çıktığı yolda, Alaz’dan ona asla kardeş olmayacağını en acı haliyle tecrübe edecektir.

Bütün ailesi için artık bir kahraman olan Serhan’ın ise Neslihan’la aralarındaki buzlar eriyince, karısına olan aşkı tekrar alevlenir. Bu durum Şebnem’e bu ilişkiyi bozmak adına çok büyük bir hamle yaptırır. Güven hastaneden içeri oğlu Yaman’la girerken kapandığı düşünülen geçmişin sırlarla dolu kapılarından ilki aralanmış olur…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post