Yan Oda 3.Bölüm Fragmanı
Yan Oda 3.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yan Oda dizisi yeni bölümüyle 23 Mart Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran’ın başrollerini paylaştığı Yan Oda dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

YAN ODA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Şelale’yi Taylan ile aynı yatakta gören Sevgi büyük bir öfkeye kapılır. Kızının yanlış bir şey yapmadığından emin olmaya çalışırken, bu sorumsuzluğu için onu cezalandırır. Sevgi’nin öfkesi altında ezilen Şelale, duruma isyan eder ve annesinin yaptığı yanlışları haykırır. Soluğu Taylan’ın yanında alan Sevgi ona da hesap sormak ister, fakat Taylan’ın geri adım atmamasıyla ikili arasında kılıçlar çekilir. Cevale ile Nurcihan arasında yaşananlar iplerin daha da gerilmesine ve Cevale’nin evden gitmek istemesine neden olurken Sevgi ve Fikret problemi çözmek için çabalar. Birlikte yaşamak zorunda kalan iki ailenin fertleri arasında gerginlik tohumları son sürat filizlenirken, Cevale’nin isteğiyle Sevgi için kına gecesi yapılır. Taylan ile Şelale arasındaki çekişmeler sürerken, Taylan çok büyük çatışmalara neden olacak bir adım atar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post