Yan Oda 4.Bölüm Fragmanı
Yan Oda 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Star TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Yan Oda dizisi yeni bölümüyle 30 Mart Cumartesi günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran’ın başrollerini paylaştığı Yan Oda dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

YAN ODA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Taylan ile Şelale’yi dudak dudağa gören Simten çok öfkelenir, Şelale ise durumun göründüğü gibi olmadığını anlatmaya çalışır. Taylan, annesine dair çok hassas bir konuyla alay eden Anıl’ı yumruklarken, düğünde tansiyon bir anda yükselir. Şelale, Sevgi’yi babasına dair bir konudan dolayı suçlar. Bu konuşmalara kulak misafiri olan Fikret, geçmişte yaşadığı travmanın etkisiyle büyük bir şüpheye düşer. Sevgi’ye dair eline büyük bir koz geçiren Nurcihan, bu fırsattan yararlanmak için tehlikeli bir planı devreye sokar. Durumun farkına varan Cevale ise kızının zor duruma düşmemesi için çabalar. Annesinin mutluluğunun bozulmasından korkan Şelale, durumun düşündüğü gibi olmadığını söylemek için Simten’in karşısına çıkar fakat onu çok üzecek bir karşılık alır. Fikret ile Sümer arasında bir şey olabileceğinden şüphelenen Sevgi durumu öğrenmeye çalışırken, Sevgi ile ilgili benzer bir şüphe hisseden Fikret, kaygılarını alevlendiren bir durumla karşı karşıya gelir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post