Kendi Düşen Ağlamaz 1.Bölüm Fragmanı
Kendi Düşen Ağlamaz 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. TRT1 ekranlarında merakla beklenen Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yakında sizlerle buluşacak.

Hakan Yılmaz ve Selen Soyder’in başrollerini paylaştığı Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Kendi Düşen Ağlamaz adlı hem eğlenceli hem komik hem de sıcacık yeni dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabauşak otururken senaryosunu ise Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı kaleme alıyor. Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlan yapımın başrollerinde Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp ve Yonca Şahinbaş gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Doğduğu gün annesini kaybeden Alize, babası tarafından yıllarca şımartılarak büyütülmüştür. Güzel ve bir o kadar da bencil bir genç kız olan Alize, babasının yeniden evlenme kararı almasıyla adeta deliye döner. Bunun intikamını almaya karar verir. Babasının evlenmesine engel olmak için onun istemeyeceği biriyle sahte evlilik yapma planı kurar. Ancak işler Alize’nin planladığı gibi gerçekleşmez.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post