Kirli Sepeti 19.Bölüm Fragmanı
Kirli Sepeti 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 11 Şubat Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hayalleri ile aralarında duran tek engelin de ortadan kalktığını sanan Songül, Hayriye ve Medine’yi ayrı ayrı sürprizler beklemektedir. Hayriye, ne pahasına olursa olsun Songül’ü kurtarmaya kararlıdır fakat bu sefer başına açtığı beladan kurtuluşu pek mümkün görünmemektedir. Aşkı ile dostu arasında bir seçim yapması gereken Medine, yalnızca birine karşı dürüst kalmayı başarabilir. Her biri kendi başlarına açılan dertlerle mücadele ederlerken birbirlerinin yardımlarına koşmaları gecikir. Peki bu gecikme beraberinde bir yenilgi getirecek midir?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post