Kirli Sepeti 24.Bölüm 2. Fragmanı
Kirli Sepeti 24.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. FOX TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Kirli Sepeti dizisi 17 Mart Pazar 20.00’de ekrana gelecek.

Ayça Bingöl, Devrim Yakut ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı Kirli Sepeti dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

KİRLİ SEPETİ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Songül, Nergis’e yardımcı olmaya çalışırken Feyyaz’la komik durumlara düşer. Bir türlü istediği cevabı alamayan Feyyaz evlilik teklifi konusunda oldukça yaratıcı yöntemlere başvurur. Son başvurduğu yöntem ile herkesi bir araya getirmeyi başarır. Ne yazık ki bu bir araya gelişten herkes memnun kalmayacaktır. Medine kalbini değil mantığını dinlemeyi seçmişken hayat öpücüğü ile aklı başından gider. Kardeş, ailemizin bize en büyük mirasıdır. Nergis, Levent ve Medine’nin miraslarına sahip çıkmalarına yakından şahit olan Hayriye kendi geçmişinin sırları ile yüzleşir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post