MasterChef Türkiye 140.Bölüm Fragmanı
MasterChef Türkiye 140.Bölüm Fragmanı süratli bir halde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen MasterChef dizisinin yeni bölümü 28 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de başlayacak.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafından sunulan başarılı TV programı izleyenlere keyifli vakit geçirmek üzere ekranda olacak.

https://youtu.be/78eue_QxjvU

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef’te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post