Sandık Kokusu 4.Bölüm Fragmanı
Sandık Kokusu 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde ONLİNEFRAGMANLAR sitemizde sizlerle buluştu. Show TV ekranlarında her hafta ilgi ile takip edilen Sandık Kokusu dizisi yeni bölümüyle 27 Aralık Çarşamba akşamı günü saat 20.00 ekrana gelecek.

Demet Akbağ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini paylaştığı Sandık Kokusu dizisi yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz

SANDIK KOKUSU YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Filiz ve Karsu yıllar sonra Cennet Sitesi’nde karşılaşır. Karsu’nun annesinin yanına taşınmaktan başka bir çaresi yoktur, Filiz onu bir süreliğine de olsa birlikte yaşamak için ikna edecektir. Karısının dönmeyeceğini anlamaya başlayan Reha da İstanbul’a gidip Karsu’yu dönmesi için ikna etmeye çalışır. Karsu hem çocukların derdiyle uğraşırken bir yandan da Reha’nın yaptıklarıyla baş etmeye çalışır.

Karsu Filiz’in kiracısı Atilla ile tatsız bir biçimde tanışır ama ikili iyi arkadaş olacaklardır. Diğer taraftan Atilla sitede göründüğünden çok farklı bir biçimde bir mekanı basar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post